Edukacja - artykuły

tag
Terminy: ferie 2019   ferie 2020
Półkolonie organizowane przez Just Time adresowane są do dzieci w wieku 7-13 lat. Koszt 560zł, dla uczestników z poprzedniego roku i przy zapisie rodzeństwa cena 530zł za każde dziecko.
Just Time organizuje w dniach 28 stycznia - 1 lutego 2019 roku półkolonie zimowe.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time zaprasza na kursy językowe dla dzieci. Kursy standardowo rozpoczynają się na przełomie września i października i trwają do końca czerwca, a w wakacje szkoła proponuje młodym kursantom półkolonie językowo-przygodowe.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time zaprasza chętnych gimnazjalistów do udziału w kursie przygotowującym do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Szkoła Językowa Just Time zaprasza na Półkolonie przygodowo-językowe dla dzieci. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie szkoły przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Warszawie.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time organizuje zimowe półkolonie dla dzieci, które odbędą się w dniach 13-17 lutego 2017 roku w siedzibie szkoły przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Warszawie.
Just Time - Ośrodek Nauczania Języków Obcych zaprasza do zapisów na kursy językowe dla młodzieży. W ofercie znajduje się m.in. kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Filmowa Akademia Językowa to ciekawy projekt, który realizowany jest przez Just Time oraz Kinotekę Multiplex. Pozwala on na naukę języka obcego poprzez wykorzystanie filmu.
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 12
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności