Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2022  ferie 2023
W dniach 20-24 września 2021 w Akademii Leona Koźmińskiego odbędą się wykłady i warsztaty w ramach XXV edycji Festiwalu Nauki. Jako współorganizator wydarzenia, w które co roku angażuje się prawie 100 ośrodków naukowych, kulturalnych oraz instytucji publicznych i prywatnych, ALK przygotowała specjalnie dla Was sześć zajęć. Ich tematyka poruszać będzie zagadnienia związane z nowymi technologii, innowacjami w biznesie, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka.
Studencka Poradnia Prawna ALK zaprasza na warsztaty online dla licealistów. Uczniom przybliżona zostanie problematyka z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Akademia zaprasza uczniów szkół średnich na wykłady online z wiedzy o społeczeństwie. Uczestnicy wirtualnych zajęć wraz z wykładowcami ALK zagłębią się w wiedzę z obszarów prawa i postępowania karnego, praw człowieka oraz organizacji pozarządowych.
Udział we wszystkich spotkaniach online jest bezpłatny. Zapraszamy nie tylko uczniów, ale także studentów oraz wszystkie pozostałe osoby zainteresowane tematyką wykładów.
Nasza Akademia zaprasza uczniów szkół średnich oraz studentów na wykłady online. W okresie zamknięcia szkół i uczelni z powodu pandemii koronawirusa w dniach 18-27 marca każdego dnia (z wyjątkiem soboty) będą wirtualne spotkania z naszymi wykładowcami. Jest to okazja do zdobywania nowej wiedzy przez licealistów. Również ze względu na tematykę i poziom zaawansowania, zainteresują z pewnością starsze osoby.
Będzie to 18. edycja imprezy adresowanej do uczniów szkół średnich z Warszawy i okolic. Co roku bierze w niej udział około 700 uczniów, wspieranych przez swoich trenerów lub nauczycieli wychowania fizycznego. Najbliższa edycja zawodów odbędzie się 7 marca 2020 (sobota) w hali widowiskowo-sportowej Arena Ursynów, przy ul. Witolda Pileckiego 122 w Warszawie.
15. edycja Koźmiński Trio Basket odbędzie się 18 marca na hali Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie. Jest to turniej koszykówki ulicznej przeznaczony dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Dla najlepszych zawodników przeznaczone są indeksy Akademii Leona Koźmińskiego, stypendium Rektora oraz nagrody rzeczowe.
Warszawska Akademia Leona Koźmińskiego (ALK) znalazła się na 36. miejscu listy 50 studiów magisterskich z zarządzania czyli Global Masters in Management 2009. Światowy ranking przygotowuje "Financial Times" - jeden z najbardziej znanych na świecie dzienników ekonomicznych. ALK jest jedyną polską uczelnią wyższą, która znalazła się na liście.
W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 57/59, w najbliższą niedzielę, 27 kwietnia, o godz.12.00, odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia.
W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 57/59, w najbliższą niedzielę, 30 marca, o godz.12.00, odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia.
Trwa rekrutacja do Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie w sumie, na studiach pierwszego i drugiego stopnia, przygotowano dla kandydatów 1650 miejsc, w tym 180 miejsc na studiach prowadzonych całkowicie w języku angielskim.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności