Terminy:  ferie 2021, ferie 2022

Dzień bez wpisowego w AMA FILM ACADEMY

Dzień bez wpisowego w AMA Film Academy

AMA Film Academy, prywatna szkoła filmowa, działająca od 2011 roku w Krakowie, a od tego roku również w Warszawie, ogłasza „Dzień bez wpisowego”, czyli akcję, polegającą na zwolnieniu z opłaty wpisowej wynoszącej 1500 złotych, osób, które w tym dniu zapiszą się na wybrany kierunek. Każda osoba, która dnia 17 września zapisze się online na wybrany kierunek w AMA FILM ACADEMY będzie zwolniona z opłaty wpisowego.

Promocja obowiązuje w dniu 17 września 2020 w godzinach 00:00 - 24:00.  Zapisy przyjmowane są online: https://amafilmacademy.pl/aktualne-zapisy/

W tym roku AMA Film Academy, działająca do tej pory w Krakowie, otwiera swoją siedzibę w Warszawie i stawia na praktyczne kształcenie zawodowe, które pozwoli absolwentom na znalezienie pracy na planach filmowych zaraz po ukończeniu szkoły. Zapisy rozpoczną się 15 sierpnia, a zajęcia ruszą 30 października 2020 roku. Wśród wykładowców czołowi polscy autorzy zdjęć PSC i twórcy filmowi, m.in.: Tomasz Dobrowolski, Piotr Wojtowicz, Artur Żurawski, Janusz Julo Sus, Jarosław Żamojda, Wojciech Todorow i Piotr Lenar.

W Warszawie będą prowadzone kierunki bezpośredniego, praktycznego kształcenia zawodowego w zawodach pomocniczo-twórczych. W warszawskiej AMA Film Academy będą mogli kształcić się operatorzy kamery, asystenci Focus Puller, asystenci DIT, oświetlacze oraz technicy GRIP - Kierunek Cinematography Camera i Kierunek Cinematography Light Grip. Zajęcia będą prowadzone głównie na planach filmowych, w firmach oświetleniowych, rentalach sprzętu kamerowego i grip. Zajęcia studyjne odbywać się będą w studio filmowym, a teoretyczne i praktyczne także w siedzibie AMA Warszawa. Każdy absolwent otrzyma Dyplom AMA potwierdzony przez prowadzącego kierunek autora zdjęć PSC.

Obecnie w AMA Film Academy trwa rekrutacja na kierunki stacjonarne również w Krakowie oraz na wybrane kierunki, np. scenariopisarstwo, w trybie online. Dwuletnie, roczne i podyplomowe kierunki, semestralne kursy i pojedyncze warsztaty czekają na pasjonatów, którzy chcą związać swoją przyszłość z branżą filmową, ale także na szukających dopiero swojej drogi zawodowej. 

Oferta szkoły obejmuje wszystkie podstawowe dziedziny branży audiowizualnej: reżyserię, scenariopisarstwo, sztukę operatorską, grę aktorską, postprodukcję obrazu, realizację dźwięku. Szkoła kładzie duży nacisk na naukę praktycznych dyscyplin filmowych, po których można bardzo szybko znaleźć zatrudnienie na planach filmowych (m.in. operator obrazu, operator kamery, asystent operatora, oświetlacz, grip, montażysta, kolorysta, specjalista VFX, asystent reżysera, reżyser, realizator dźwięku, scenarzysta). 

W trosce o bezpieczeństwo rekrutacja w całości odbywa się online (łącznie z rozmową egzaminacyjną).


data ostatniej modyfikacji: 2020-09-17 14:56:03
Komentarze
Polityka Prywatności