Terminy:  ferie 2021, ferie 2022

Stypendia w Akademeia High School – nabór od 13 stycznia

Akademeia-High-School-stypendia
Dział: edukacja

Akademeia High School to międzynarodowe liceum w Warszawie zorganizowane na wzór uniwersytetu, oferujące brytyjski program nauczania iGCSEs i A Levels. Szkoła kształci osoby ciekawe świata, poszukujące nowatorskich rozwiązań, odważne w zadawaniu pytań. Liceum oferuje również wsparcie dla zdolnych uczniów, którzy ze względów ekonomicznych nie mogą ubiegać się o przyjęcie do naszego liceum w trybie standardowym.

Od 13 stycznia zapraszamy osoby zmotywowane, pracowite, ciekawe oraz osiągające wybitne wyniki w nauce lub uzdolnione artystycznie do udziału w jednym z dwóch konkursów stypendialnych: akademickim lub artystycznym

Oba programy stypendiów uwzględniają całościowe bądź częściowe zwolnienie z opłat za naukę w naszej szkole. Decyzje o przyznaniu wsparcia podejmowane są na podstawie dotychczasowych osiągnięć naukowych kandydatów oraz ich wyników w postępowaniu rekrutacyjnym. Aplikacje stypendialne można składać do 28 lutego 2020.

O Akademeia High School

Edukacja w Akademei rozpoczyna się od oceny potencjału akademickiego, w trakcie którego sprawdzane są zdolności każdego ucznia oraz określane jego mocne strony. Większość naszych uczniów przygotowuje się do studiów na najlepszych uniwersytetach na świecie, dlatego też wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Jesteśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym UCAS, Cambridge International, Edexcel (Pearson) i AQA. Oferujemy kurs egzaminacyjny SAT/ACT dla uczniów ubiegających się o przyjęcie na uniwersytety amerykańskie oraz szereg zajęć dodatkowych, w tym prawo, debaty, programowanie, muzykę, teatr i twórcze pisanie.

Więcej informacji o Akademeia High School uzyskają Państwo na stronie internetowej lub w naszym biuletynie informacyjnym.

Kontakt mailowy lub telefoniczny:

Biuro:

office@akademeia.edu.pl
+ 48 22 299 87 87

Rekrutacja:

admissions@akademeia.edu.pl 
+48 22 299 87 80


data ostatniej modyfikacji: 2020-01-21 11:49:00
Komentarze
Polityka Prywatności