aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

Letnia Akademia Ekonomii - Tydzień dla Gimnazjalistów

Strona www: cren.pl/lae.php
Dział: edukacja, Warszawa

Celem projektu jest przybliżenie uczniom klas pierwszych i drugich szkół gimnazjalnych podstawowych zagadnień ekonomicznych.

Prezentowane na zajęciach treści, dobrane specjalnie dla tej grupy wiekowej, będą przedstawiane w przystępny i interesujący sposób. Zakres poruszanych zagadnień nie powiela tematów poruszanych na fakultatywnych zajęciach z ekonomii czy przedsiębiorczości w wybranych szkołach.

Dominującą formą zajęć będą warsztaty i dyskusje przeprowadzane w mniejszych podgrupach (prowadzone będą dwie 40-osobowe grupy wykładowe, które na czas warsztatów będą dzielone na mniejsze zespoły).

Gdzie i kiedy?

6 - 10 lipca 2009 w godzinach 11:00 - 14:30 (półgodzinna przerwa o 12.30). Osoby zakwalifikowane do LAE zostaną zaproszone na zajęcia do Budynku C SGH przy Alei Niepodległości 128 (3 piętro, s. 3A i 3B)

logo_lae_mini_web.gifOsoby zainteresowane uczestnictwem w Letniej Akademii Ekonomii prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Program przeznaczony jest dla uczniów kończących obecnie 1. lub 2. klasę gimnazjum.

ostatnia zmiana: 2009-05-22
Komentarze
Polityka Prywatności