aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store
Znajdź nas na    
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026

15 tysięcy złotych dla najciekawszych amatorskich produkcji filmowych !

Dział: edukacja

Rozpoczął się konkurs filmowy „Doliny Kreatywnej” Telewizji Polskiej S.A. Termin zgłoszeń upływa 3 lutego 2008r. Do konkursu można zgłaszać filmy fabularne, dokumentalne i animowane. Prace będą oceniane pod kątem reżyserii, scenariusza, zdjęć i gry aktorskiej.

Konkurs adresowany jest do młodych twórców w wieku 14 - 25 lat. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie dwie prace. Prace powinny być nadsyłane w 3 egzemplarzach na płytach DVD na adres: Telewizja Polska – Dolina Kreatywna, Biuro Marketingu i Promocji  ul. J.P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa. z dopiskiem – konkurs filmowy.

O wyborze najlepszych zdecydują jurorzy – wybitni przedstawiciele tej dziedziny sztuki. Finał konkursu zostanie zaprezentowany w audycji „Dolina Kreatywna czyli czego szuka młoda sztuka” w marcu 2009 r. na antenie TVP2 oraz na stronie internetowej projektu. Jury ogłosi swój werdykt i nagrodzi autorów najlepszych produkcji filmowych.  

Zapraszamy także do oglądania w TVP2 felietonów „Dolina Kreatywna – co słychać”, dzięki którym będzie można bliżej poznać finalistów i ich prace.

Regulamin konkursu oraz dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w konkursie dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.dolinakreatywna.tvp.pl.


ostatnia zmiana: 2008-12-22
Komentarze
Polityka Prywatności