Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020
W lipcu i sierpniu Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza na zajęcia edukacyjne dla grup zorganizowanych.
Wydarzenie adresowane jest do dzieci i odbędzie się w dniach 12-17 lutego w Muzeum Historii Medycy i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
W sobotę 7 października w Auli UMK odbędzie się inauguracja VIII edycji Uniwersytetu Dziecięcego przy UMK (UD). Indeksy odbierze niemal 350 dzieci. Inaugurację uświetni wykład pt. Skok z kosmosu, który wygłosi prof. dr hab. inż. Grzegorz Karwasz z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu.
Zajęcia odbędą się w dniach 1-5 marca 2017 roku w Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku przy ul. Kilińskiego 1.
Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza w okresie ferii dzieci i młodzież do poznania medycznych i farmaceutycznych tajników. W województwie podlaskim ferie rozpoczną się 24 stycznia i będą trwać do 3 lutego.
Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z okazji Dnia Dentysty (5.03.2016r.) przygotowało specjalną ofertę zajęć edukacyjnych „Z WIZYTĄ U STOMATOLOGA”. Uczestnicy zajęć odwiedzą gabinet stomatologiczny, w którym zapoznają się z dziejami stomatologii, zobaczą narzędzia z XIX i XX wieku, porównają fotele i wiertarki stomatologiczne z różnych epok. Zajęcia prowadzone są w formie interaktywnej i kończą się wykonaniem odlewu szczęki.

29 kwietnia 2015 roku w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku odbędzie się jedna z imprez Europejskiego Tygodnia Młodzieży.
Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z okazji Dnia Dentysty (5.03.2014r.) przygotowało specjalną ofertę zajęć edukacyjnych „Z WIZYTĄ U STOMATOLOGA”. Na zajęcia organizatorzy zapraszają od 3 do 8 marca 2015 roku
Zakochaj się w muzeum - specjalna oferta edukacyjna, przygotowana z myślą o Walentynkach, przez Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
15 października 2014 roku (środa) o godz. 16.00 w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Wydziału Nauk o Zdrowiu przy ul. Szpitalnej 37 zostanie zainaugurowana III edycja Uniwersytetu Zdrowego Przedszkolaka, organizowana przez Komisję ds. Promocji i Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza na wakacje. Poznaj tajniki dawnej medycyny i farmacji lipiec - sierpień 2014.
Kursy z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym prowadzić będzie Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
EF_220.jpg
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności