Edukacja - artykuły

Terminy:  ferie 2022
International House zaprasza do udziału w kursie przygotowującym do egzaminu ósmoklasisty. Początek zajęć 5 lutego.
Wakacyjne zajęcia językowe dla dzieci organizowane przez International House zaplanowane są w kilku terminach. Oferta skierowana jest do uczniów klas I-VI.
15 października br. rusza III edycja rozgrywek między zdolnymi nastolatkami. Sprawdzą oni swoje siły w programowaniu w Java, MySQL oraz finansach i krytycznym myśleniu a przy okazji zdobędą nagrody.
International House we Wrocławiu zaprasza młodzież na kursy hiszpańskiego. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.
International House organizuje dwutygodniowe zajęcie z nauką angielskiego dla dzieci i młodzieży.
Wrocławskie Kółko Psychologiczne Uniwersytetu SWPS to oferta skierowana do uczniów szkół średnich, którzy zainteresowani są psychologią. W czasie spotkań uczniowie zdobywają podstawowe kompetencje z zakresu psychologii oraz poznają szeroki zakres jej zastosowań w życiu codziennym.
Trwa rekrutacja do Dolnośląskiej Akademii Dzieci. Jest to projekt, w którym wykłady prowadzą zarówno mali, jak i dorośli wykładowcy. Przedsięwzięcie realizowane będzie w ramach nowego projektu pn. Dolnośląska Akademia Dzieci, Młodzieży i Rodziców”, na który Dolnośląska Szkoła Wyższa pozyskała środki z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Rekrutacja do II edycji DAD potrwa do 10 lutego 2019r.
Dzień Rektorski odbędzie się 26 maja w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl. Uniwersyteckim 1. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich dzieci, które są ciekawe, jak wygląda świat akademicki z bliska, oraz ich rodziców i opiekunów.
International House zaprasza najmłodszych uczniów na Easter Kids' Club, który odbędzie się 17 marca. Zajęcia potrwają od 10.00 do 12.00. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w recepcji!
Przed najlepszymi z uczestników konkursów języków obcych zDolnego Ślazaczka (szkoły podstawowe) i Ślązaka (gimnazja) etapy finałowe! Zakwalifikowani po etapie powiatowym do udziału w finałowych zmaganiach rozwiążą testy konkursowe w siedzibie Wyższej Szkoły Filologicznej, a następnie przystąpią do części ustnej w obecności członków komisji konkursowej. Uczestników etapu trzeciego wyłoniło bardzo gęste sito etapu powiatowego, a wcześniej szkolnego.
Testy dla dzieci Cambridge English: Young Learners, znane również jako Cambridge Young Learners English (YLE), są dla rodziców oraz nauczycieli wiarygodnym i obiektywnym sprawdzianem umiejętności ich podopiecznych, a dla dzieci przyjaznym sposobem pokazania im, jak dużo już potrafią i skuteczną zachętą do dalszej nauki.
Pack Rage to nowa gra logistyczna zaprojektowana dla młodzieży ponadgimnazjalnej oraz dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Jej zadaniem jest wprowadzenie młodych ludzi w branżę logistyczną, wirtualny świat dostaw i magazynowania. Premiera gry już 6 grudnia.
W Policealnym Studium Oświata możesz zapisać się na kurs Wizerunek medialny. Szkolenie odbędzie się w dniach 10-12 listopada 2017 roku w Pensjonacie Beata w Polanicy-Zdroju.
International House zaprasza na dwutygodniowe wakacyjne kursy językowe dla młodzieży.
Policealne Studium Oświata prowadzi kształcenie na kierunku Wizaż. Nauka trwa 2 semestry i prowadzona jest w trybie zaocznym.
International House organizuje 1 kwietnia Easter Kids' Club 2017. Początek o godzinie 10:00 w siedzibie szkoły przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19a we Wrocławiu.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zachęca uczniów szkół średnich do udziału w ogólnopolskim konkursie języka włoskiego i wiedzy o Włoszech "Il Bel Paese". Nagrodą w konkursie jest m.in. darmowy rok i semestr studiów w WSF.
Policealne Studium Oświata zachęca do zapisów w ramach rekrutacji zimowej. Sprawdź co proponuje szkoła i zacznij naukę już w marcu.
Klub Jasia i Asi został stworzony z myślą o najważniejszych potrzebach dzieci. We współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczną we Wrocławiu powstało miejsce w którym rodzice mogą oddać swoje dziecko pod opiękę wykwalifowanego personelu.
Fundacja Centaurus oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu rozpoczęły realizację nowego projektu skierowanego do uczniów wrocławskich szkół pod hasłem "Jesteśmy odpowiedzialni". W ramach działania klasy ze szkół z Wrocławia będą organizować mini-fundację i realizować plan pomocowy dla wybranego przez siebie zwierzęcia z azylu dla koni, osiołków i kuców w Szczedrzykowicach.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności