Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020
International House organizuje dwutygodniowe zajęcie z nauką angielskiego dla dzieci i młodzieży.
Wrocławskie Kółko Psychologiczne Uniwersytetu SWPS to oferta skierowana do uczniów szkół średnich, którzy zainteresowani są psychologią. W czasie spotkań uczniowie zdobywają podstawowe kompetencje z zakresu psychologii oraz poznają szeroki zakres jej zastosowań w życiu codziennym.
Trwa rekrutacja do Dolnośląskiej Akademii Dzieci. Jest to projekt, w którym wykłady prowadzą zarówno mali, jak i dorośli wykładowcy. Przedsięwzięcie realizowane będzie w ramach nowego projektu pn. Dolnośląska Akademia Dzieci, Młodzieży i Rodziców”, na który Dolnośląska Szkoła Wyższa pozyskała środki z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Rekrutacja do II edycji DAD potrwa do 10 lutego 2019r.
Dzień Rektorski odbędzie się 26 maja w Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego przy pl. Uniwersyteckim 1. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich dzieci, które są ciekawe, jak wygląda świat akademicki z bliska, oraz ich rodziców i opiekunów.
International House zaprasza najmłodszych uczniów na Easter Kids' Club, który odbędzie się 17 marca. Zajęcia potrwają od 10.00 do 12.00. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa w recepcji!
Przed najlepszymi z uczestników konkursów języków obcych zDolnego Ślazaczka (szkoły podstawowe) i Ślązaka (gimnazja) etapy finałowe! Zakwalifikowani po etapie powiatowym do udziału w finałowych zmaganiach rozwiążą testy konkursowe w siedzibie Wyższej Szkoły Filologicznej, a następnie przystąpią do części ustnej w obecności członków komisji konkursowej. Uczestników etapu trzeciego wyłoniło bardzo gęste sito etapu powiatowego, a wcześniej szkolnego.
Testy dla dzieci Cambridge English: Young Learners, znane również jako Cambridge Young Learners English (YLE), są dla rodziców oraz nauczycieli wiarygodnym i obiektywnym sprawdzianem umiejętności ich podopiecznych, a dla dzieci przyjaznym sposobem pokazania im, jak dużo już potrafią i skuteczną zachętą do dalszej nauki.
Pack Rage to nowa gra logistyczna zaprojektowana dla młodzieży ponadgimnazjalnej oraz dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Jej zadaniem jest wprowadzenie młodych ludzi w branżę logistyczną, wirtualny świat dostaw i magazynowania. Premiera gry już 6 grudnia.
W Policealnym Studium Oświata możesz zapisać się na kurs Wizerunek medialny. Szkolenie odbędzie się w dniach 10-12 listopada 2017 roku w Pensjonacie Beata w Polanicy-Zdroju.
International House zaprasza na dwutygodniowe wakacyjne kursy językowe dla młodzieży.
Policealne Studium Oświata prowadzi kształcenie na kierunku Wizaż. Nauka trwa 2 semestry i prowadzona jest w trybie zaocznym.
International House organizuje 1 kwietnia Easter Kids' Club 2017. Początek o godzinie 10:00 w siedzibie szkoły przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19a we Wrocławiu.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zachęca uczniów szkół średnich do udziału w ogólnopolskim konkursie języka włoskiego i wiedzy o Włoszech "Il Bel Paese". Nagrodą w konkursie jest m.in. darmowy rok i semestr studiów w WSF.
Policealne Studium Oświata zachęca do zapisów w ramach rekrutacji zimowej. Sprawdź co proponuje szkoła i zacznij naukę już w marcu.
Klub Jasia i Asi został stworzony z myślą o najważniejszych potrzebach dzieci. We współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczną we Wrocławiu powstało miejsce w którym rodzice mogą oddać swoje dziecko pod opiękę wykwalifowanego personelu.
Fundacja Centaurus oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu rozpoczęły realizację nowego projektu skierowanego do uczniów wrocławskich szkół pod hasłem "Jesteśmy odpowiedzialni". W ramach działania klasy ze szkół z Wrocławia będą organizować mini-fundację i realizować plan pomocowy dla wybranego przez siebie zwierzęcia z azylu dla koni, osiołków i kuców w Szczedrzykowicach.
VIII Konkurs Niemieckojęzycznej Piosenki Świątecznej organizowany przez Instytut Austriacki we Wrocławiu odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Urszulańskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 listopada.
Interesujesz się reklamą i marketingiem? Chcesz szybko zdobyć wykształcenie? Zapisz się na Organizację reklamy w Policealnym Studium Oświata.
Wykłady i pokazy organizowane przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego dla uczniów dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych odbędą się w siedzibie Instytutu przy pl. Maksa Borna 9 w sali 60 im. Jana Rzewuskiego (rotunda). Początek każdego z nich zaplanowano na godz. 11.15.
Wyższa Szkoła Filologiczna zaprasza wszystkich uczniów z Dolnego Śląska do udziału w XVII Dolnośląskim Konkursie dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych zDolny Ślązak Gimnazjalista oraz XIV Dolnośląskim Konkursie dla Uczniów Szkół Podstawowych zDolny Ślązaczek.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
miniatura
Polityka Prywatności