Edukacja - artykuły

17 marca 2017 roku o godzinie 17.00 odbędzie się V edycja ogólnopolskiego festiwalu filmowego! Jest to konkurs organizowany przez uczniów XXXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 1.
Klub Jasia i Asi został stworzony z myślą o najważniejszych potrzebach dzieci. We współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczną we Wrocławiu powstało miejsce w którym rodzice mogą oddać swoje dziecko pod opiękę wykwalifowanego personelu.
We wtorek 6 grudnia 2016 r. zostanie podpisane porozumienie pomiędzy Politechniką Łódzką i Powiatem Kutnowskim. Uroczystość odbędzie się z udziałem rektora prof. Sławomira Wiaka oraz starosty Powiatu Kutnowskiego Krzysztofa Debicha i członka Zarządu Powiatu Kutnowskiego Artura Gieruli.
X edycja Festiwalu Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 7 - 8 grudnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz w Gdyni.
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza uczniów szkół średnich na Festiwal Przedsiębiorczości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 grudnia w budynku WSB przy ul. Powstańców Śląskich 2A.
Fundacja Centaurus oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu rozpoczęły realizację nowego projektu skierowanego do uczniów wrocławskich szkół pod hasłem "Jesteśmy odpowiedzialni". W ramach działania klasy ze szkół z Wrocławia będą organizować mini-fundację i realizować plan pomocowy dla wybranego przez siebie zwierzęcia z azylu dla koni, osiołków i kuców w Szczedrzykowicach.
Już od 6 grudnia, przez kolejne trzy dni, uczniowie z całej Polski będą sprawdzać poziom swojej wiedzy i stopień przygotowania do egzaminu gimnazjalnego. To już dziesiąta edycja projektu! Dzięki niemu uczniowie mają szansę sprawdzić swoje słabe i mocne strony oraz zaplanować dalszą naukę.
II edycja konferencji "Innowacje w edukacji". Pilotażowe wdrożenie programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne oraz programy autorskie w szkołach, odbędzie się 8 grudnia w siedzibie Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi przy ul. Kamińskiego 21. Początek o godzinie 8:30.
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza 4 grudnia wszystkich chętnych do udziału w akcji charytatywnej "Graj i pomagaj" połączonej z Mikołajkami. Wstęp wolny!
International House zaprasza do udziału w konkursie na projekt maskotki dla szkół IH na całym świecie!
Just Time - Ośrodek Nauczania Języków Obcych zaprasza do zapisów na kursy językowe dla młodzieży. W ofercie znajduje się m.in. kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Łódzka Akademia Profilaktyki Społecznej działająca w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej zaprasza do udziału w Edukacyjnej Akcji Profilaktycznej „Zimowy Survival”. Organizatorzy przygotowali specjalny pakiet warsztatów i szkoleń propagujących ideę profilaktyki pozytywnej w rozwoju dzieci i młodzieży.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi współorganizuje III Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek. Eliminacje zostaną przeprowadzone w dniach 5 i 6 grudnia 2016 r. w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi, ul. Wólczańska 202. Koncert Galowy odbędzie się 16 grudnia 2016 r. o godz. 12.00 w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi,
ul. Zachodnia 54.
Ruszyła kolejna edycja konkursu „Młody Malarz Roku Dekoral Professional 2017”. Młodzi ludzie, którzy dopiero uczą się fachu, mają okazję udoskonalić umiejętności, a co za tym idzie – podnieść swoją wartość na rynku pracy. Organizatorem tej inicjatywy jest Akademia Techniczna PPG Deco wraz z Turniejem Budowlanym „Złota Kielnia”.
IV sympozjum medyczne Echo-Cardia adresowane do uczniów szkół średnich odbędzie się 6 lub 7 grudnia 2016 roku w siedzibie Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia przy ul. Krowoderskiej 73. Zapisy przyjmowane są do 29 listopada.
Akademia Morska w Szczecinie, firma brightONE oraz Technopark Pomerania zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie informatycznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Interaktywny produkt IT”. Swoje prace można przesyłać do końca stycznia 2017 roku.
VIII Konkurs Niemieckojęzycznej Piosenki Świątecznej organizowany przez Instytut Austriacki we Wrocławiu odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Urszulańskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 listopada.
Ruszyły zapisy do II edycji „Poligonu z Bankową”. Dzięki temu projektowi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego mają możliwość udziału w serii bezpłatnych szkoleń wojskowych pod okiem instruktorów.
Indeksy WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, bezpłatne miejsce w mieszkaniach uczelnianych oraz tablety to nagrody, które można wygrać w I Podkarpackim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie. Konkurs organizowany przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Podkarpacia. Aby wygrać nagrody, wystarczy rozwiązać test przygotowany przez wykładowców WSPiA. Rekrutacja uczestników trwa do czwartku 17 listopada 2016 r. Pierwszy etap odbędzie się pod koniec miesiąca.
Lubisz angielski? Myślisz, że dobrze go znasz? Weź udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego, którego współorganizatorem jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Następne
Kanał RSS dla tej listyNauka języka za granicą
kursy_boks_2016.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
EF_Education_First_220.jpg
ATAS_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Biblioteka
miniatura Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Przemyślu - kampus nocą
miniatura