Edukacja - artykuły

Technik optyk to jeden z wielu kierunków, które oferuje TEB Edukacja. Na tym kierunku możesz kształcić się w trybie dziennym, wieczorowym oraz weekendowym.
Policealne Studium Oświata zachęca do zapisów w ramach rekrutacji zimowej. Sprawdź co proponuje szkoła i zacznij naukę już w marcu.
Filharmonia Futura, pierwsza w Polsce multimedialna filharmonia, zaprasza na spektakl dla dzieci „Alicja w krainie muzycznej magii”, 22 kwietnia 2017 (sobota) 13.00, aula Katowice Miasto Ogrodów
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i Gdyni zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na warsztaty z cyklu PrzyszłośćOmierz maturzysty. Pierwsze spotkanie w WSB w Gdańsku odbędzie się 31 stycznia w siedzibie uczelni przy ul. Grunwaldzkiej 238a, natomiast pierwsze zajęcia w WSB w Gdyni są zaplanowane na 16 lutego i odbędą się w siedzibie uczelni przy ul. Śląskiej 35/37.
Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zaprasza w okresie ferii dzieci i młodzież do poznania medycznych i farmaceutycznych tajników. W województwie podlaskim ferie rozpoczną się 24 stycznia i będą trwać do 3 lutego.
Jeśli dziecko, młody człowiek wykazuje zainteresowanie nauką języka angielskiego, jest uzdolnione językowo warto wykorzystać jego potencjał póki umysł jest na tyle plastyczny, by nauka w dwóch językach nie była udręką i wysiłkiem ponad siły. Szkoły z wykładowym językiem angielskim same w sobie są szkołami na topie, ale i najlepszymi w kraju.
Ferie z niemieckim to ciekawa propozycja dla młodzieży przygotowana przez Instytut Austriacki w Krakowie. Kursy różnych poziomów zaawansowania znajomości języka niemieckiego rozpoczną się 30 stycznia i będą trwać do 22 lutego.
Liceum Akademickie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika po raz kolejny znalazło się w czołówce najlepszych liceów w kraju, zajmując trzecią pozycję w 19. edycji Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, opublikowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.
Zajęcia detektywistyczne, pokonywanie grawitacji, rozrywka w amerykańskim stylu – sprawdzamy, dla których bytomskich atrakcji będzie warto wyjść z domu w tegoroczne ferie.
XIII LO w Szczecinie jest najlepszym liceum ogólnokształcącym, a Technikum Elektroniczne w ZSE im. WP w Bydgoszczy - po raz pierwszy - najlepszym technikum w Polsce według Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2017, który po raz dziewiętnasty został opublikowany przez Perspektywy.
Instytut Polonistyki i Logopedii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie recytatorskim, który odbędzie się 16 lutego o godzinie 10:00 w Instytucie Polonistyki i Logopedii UWM, przy ul. Kurta Obitza 1, w budynku Centrum Humanistycznego, w Auli Teatralnej.
Ferie z animacją organizowane przez Akademickie Centrum Kultury Chatka Żaka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz dr Joannę Polak odbędą się w dniach 16-20 stycznia w godzinach 9:00-14:00 w siedzibie ACK przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie.
Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne. A już na pewno nie z Zimową Majsternią i Warsztatami Kultury. W programie między innymi ludowa prognoza pogody, szalone stemplowanie, pisanie gęsim piórem czy wyprawa do studia radiowego.
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, jak spędzić ferie, Centrum Kultury w Lublinie przygotowało kilka propozycji dla dzieci w różnym wieku – od zajęć muzycznych, plastycznych i projekcji kina familijnego, po gry planszowe, warsztaty teatralne i spotkania z fascynującymi mapami.
Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie przygotowała w swoich filiach bogatą ofertę działań dla dzieci i młodzieży. Proponujemy m. in.: ciekawe spotkania literackie, z grami planszowymi, warsztaty plastyczne.
Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej? Lubisz pisać? Chcesz opowiedzieć coś wyjątkowego? Jeśli tak, weź udział w konkursie Opowiedzieć świat, który organizuje Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2017 roku.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zachęca do udziału w kolejnej edycji Konkursu Językowego The Faces of America. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zgłoszenia przyjmowane są do 5 lutego 2017 roku.
11 stycznia z okazji 6-lecia istnienia Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędą się jubileuszowe uroczystości. Gościem specjalnym wydarzenia będzie nadinsp. Andrzej Szymczyk, Pierwszy Zastępca Komendanta Głównego Policji.
Jak często odczuwa się potrzebę zmiany? Ile razy noworoczne postanowienia spełzały na niczym? W jaki sposób sprawić, aby w końcu się udało? Takie pytania zadają sobie nie tylko dorośli. Dla dzieci i młodzieży pożegnanie starego i powitanie nowego roku to także wyjątkowy czas. Właśnie dla nich skierowane są działania, które rozpoczynają się 22 grudnia i będą trwały prawie do końca stycznia 2017!
Collegium Medyczne Medica uruchomiło zimową rekrutację. Już teraz możesz zapisać się na wybrany przez siebie kierunek.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Szkoły policealneNauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
kursy_boks_2016.jpg
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 04