aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

tag
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026
Praca w branży IT często wiąże się z natłokiem obowiązków, dużym stresem, presją czasu i goniącymi deadlinami. Nie od dziś wiadomo, że psy, koty, czy inne pupile pozwalają rozładować napięcie, odstresować się i utrzymać dobry humor. Dlatego też warto pozwolić pracownikom na przyprowadzanie swojego pupila do miejsca pracy. Jakie są inne, pozytywne strony takiego rozwiązania? Przekonajmy się!
Neuromarketing to stosunkowo nowa dziedzina, która zyskuje coraz większą popularność w świecie biznesu. Polega ona na wykorzystaniu wiedzy z dziedziny neurobiologii, psychologii oraz innych nauk związanych z funkcjonowaniem mózgu, w celu zrozumienia i uzyskania możliwości wpływu na decyzje zakupowe konsumentów. Co warto wiedzieć o neuromarketingu? Sprawdźmy!
Wraz z rosnącą ilością danych i coraz większym zapotrzebowaniem na ich analizę, zainteresowanie dziedziną Data Science stale rośnie. Dlatego też obecnie wielu młodych ludzi decyduje się na karierę w tej branży. Zastanówmy się, jakie kluczowe umiejętności są potrzebne do rozpoczęcia ścieżki zawodowej jako Data Scientist.
Podczas przygotowań do rozmowy rekrutacyjnej kandydaci zwracają szczególną uwagę na pytania, które mogą pojawić się ze strony rekrutera. W takim momencie odpowiednią taktyką będzie również zapoznanie się z listą trudnych pytań, z którymi potencjalni pracownicy mają największy problem. Dzięki temu będziesz przygotowany na każdą ewentualność, jednocześnie sprawisz, że rekruter odbierze Cię jako osobę przygotowaną i profesjonalną.
Chciałbyś zwrócić uwagę rekrutera na swoje CV? W takim wypadku dobrym pomysłem będzie umieszczenie w nim dobrze napisanego podsumowania zawodowego. Dzięki temu rekruter w szybki sposób zapozna się z Twoim doświadczeniem zawodowym oraz kandydaturą i będzie mógł szybciej podjąć decyzję o zaproszeniu Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Sprawdź więc, jak w odpowiedni sposób napisać podsumowanie zawodowe!
Lubisz rysować lub projektować różnorodne projekty za pomocą programów graficznych? A może jesteś osobą kreatywną i chciałbyś przedstawić swoje nowe pomysły za pomocą obrazów i projektów graficznych? W takim wypadku praca grafika komputerowego może być dla Ciebie idealna! Sprawdź, czym zajmuje się pracownik na tym stanowisku.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności