Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2022
Uniwersytet SWPS zachęca młodzież od udziału w bezpłatnych spotkaniach online, które odbędą miały miejsce między 31 marca a 19 maja 2021 roku.
Spotkanie na temat kryptowalut odbędzie się 30 marca o godzinie 18:00, natomiast webinar dotyczący szukania pracy 13 kwietnia o godzinie 18:00 na Uniwersytecie SWPS.
Organizatorzy zapraszają nauczycieli wraz z uczniami do udziału w programie “Młodzi w akcji +”, realizowanego przez Uniwersytet SWPS w partnerstwie z Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Spotkanie odbędzie się 9 grudnia o godzinie 19:30 w formie online. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy.
Wrocławskie Kółko Psychologiczne Uniwersytetu SWPS to oferta skierowana do uczniów szkół średnich, którzy zainteresowani są psychologią. W czasie spotkań uczniowie zdobywają podstawowe kompetencje z zakresu psychologii oraz poznają szeroki zakres jej zastosowań w życiu codziennym.
Kółko psychologiczne to cykliczne zajęcia dla uczniów szkół średnich zainteresowanych psychologią. Głównym celem zajęć jest zainteresowanie uczniów szkół średnich psychologią oraz wyposażenie ich w umiejętności przydatne w życiu codziennym, których wciąż nie obejmuje podstawowy program nauczania. Oferta skierowana jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.
Językiada to program stypendialny przygotowany przez Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu SWPS. Adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych studiowaniem kierunków filologicznych.
Uniwersytet SWPS w Warszawie zaprasza uczniów szkół średnich na Dzień z kulturą współczesną, który odbędzie się 24 kwietnia w siedzibie uczelni przy ul. Chodakowskiej 19/31. Wstęp wolny po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności