Edukacja - artykuły

tag
Terminy: ferie 2019   ferie 2020
Instytut Psychologii UJ objął patronatem klasę psychologiczną z maturą międzynarodową w Kolegium Europejskim w Krakowie. Uczniowie uzyskają dostęp do laboratoriów Instytutu oraz opiekę merytoryczną naukowców z Ingardena 6 w Krakowie. “Chcemy przyciągać najlepszych, by stawali się jeszcze lepsi” — mówił prof. Małgorzata Kossowska, prodziekan Wydziału Filozoficznego, w ramach którego działa najlepsza psychologia w Polsce.
Uniwersytet Jagielloński zachęca do udziału w kolejnej edycji Eksperymentu Łańcuchowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca 2019 roku.
„Jagiellada” to nowy cykliczny program teatralny Muzeum Historii Polski odwołujący się do historii rodu Jagiellonów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat, które przekonają się, jak interesująca może być historia. W trakcie weekendowych spotkań teatralnych, dzieci (i rodzice) dowiedzą się wielu ciekawostek z życia władców z dynastii Jagiellonów.
Myślałeś czasem jak poznać uczelnię, na której chciałoby się studiować? Nie wystarczą same zdjęcia i opisy. Najlepiej zobaczyć ją na własne oczy! W przypadku Uniwersytetu Jagiellońskiego to bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy, wybierzesz termin i ruszysz na wycieczkę.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif
EF_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
Ignatianum_wielka_wiedza.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura studenci
miniatura
Polityka Prywatności