Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2021, ferie 2022
Do 19 marca trwa promocja w TEB Edukacji. Zapisz się i odbierz 10% zniżki na czesne w drugim semestrze nauki na wybranych kierunkach.
Są jeszcze wolne miejsca w TEB Edukacji. Sprawdź kierunki, na wielu z nich nauka jest bezpłatna.
Trwa promocja w TEB Edukacja. Zapisując się do 15 września możesz zaoszczędzić nawet 300zł.
W TEB Edukacji możesz zdobyć tytuł technika informatyka w 1,5 roku.
Zapisz się do 31 sierpnia na kierunek Technik masażysta z elementami fizjoterapii prowadzony w TEB Edukacji i odbierz czytnik e-booków po rozpoczęciu nauki.
TEB Edukacja przygotowała dla tegorocznych maturzystów akcję promocyjną. Zapisując się do 15 lipca odbierzesz powerbank.
TEB Edukacja przygotowała promocję dla kandydatów. Zapisując się do 31 maja możesz zyskać do 450 zł.
W TEB Edukacji nadal trwa promocja dla kandydatów. Zapisując się do 30 kwietnia na wybrany kierunek płatny z oferty szkół policealnych i medycznych, otrzymasz do 25% zniżki w czesnym w drugim semestrze nauki! Liczba miejsc ograniczona.
TEB Edukacja rozpoczyna nowy nabór na kierunek technik farmaceutyczny.
Trwa promocja w TEB Edukacji. Zapisując się do 21 marca na wybrany kierunek płatny z oferty szkół policealnych i medycznych otrzymasz do 25% zniżki w czesnym w drugim semestrze nauki. Liczba miejsc jest ograniczona.
Trwa nabór w TEB Edukacji. Nie czekaj, sprawdź kierunki, nauka na wielu z nich jest bezpłatna.
Rozpoczęła się zimowa rekrutacja w TEB Edukacji. Sprawdź jakie kierunki są dostępne.
Z końcem czerwca 2018 roku TEB Edukacja sp. z o.o. i Nesperta sp. z o.o. (właściciel marki Semilac) podpisały umowę o współpracy w zakresie wprowadzenia do oferty edukacyjnej TEB Edukacja rocznego kursu Stylizacja Paznokci z certyfikatem Semilac.
W konkursie nagrodą główną jest bezpłatna nauka na kierunku Wizaż i stylizacja w TEB Edukacji. Jurorką jest youtuberka Marta Parciak - Zmalowana. Pozostałe nagrody to kosmetyki marki Farmona.
Tylko w dniach 11. - 15.08 zapisując się do TEBu możesz otrzymać wyjątkową bransoletkę marki YES z logo szkoły.
TEB Edukacja przygotowała promocję dla kandydatów na kierunek Technik usług kosmetycznych z dermokonsultacją. Zapisują się do 31 lipca otrzymasz zestaw kosmetyków marki Farmona o wartości 210 zł.
Zapisz się do szkół TEB Edukacja. Na wybranych kierunkach nauka jest bezpłatna.
Tegoroczni maturzyści, którzy zapiszą się w dniach 1.06-15.07 na dowolny kierunek z oferty szkół policealnych i medycznych TEB Edukacja otrzymają plecak.
Zapisz się do 31 maja na wybrany kierunek płatny z oferty szkół policealnych i medycznych a otrzymasz do 25% zniżki w czesnym w drugim semestrze nauki.
Dekorator wnętrz projektuje i realizuje wystrój wnętrz. Ustala szczegóły zlecenia z klientem, przedstawia mu wstępny projekt i kosztorys. Uwzględnia poprawki, a następnie pozyskuje materiały i elementy wystroju i rozpoczyna aranżację. Dekoracja wnętrz może obejmować zmianę umeblowania, kolorów ścian lub wzorów tapet. Dekorator może także doradzać w wyborze dzieł sztuki, które są dopasowane do stylu i wielkości pomieszczenia.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności