Edukacja - artykuły

tag
Terminy:  ferie 2022  ferie 2023
Trwa zimowy nabór w TEB Edukacji. Wybierz kierunek dla siebie i rozpocznij naukę już w lutym!
TEB Edukacja przygotowała bogatą ofertę kursów, które są świetnym uzupełnieniem lub opcją zdobycia nowych umiejętności.
Zapisz się do 29 września do szkoły policealnej TEB Edukacja i odbierz kartę podarunkową Zalando.
TEB Edukacja przygotowała 15% zniżki w czesnym na drugi semestr nauki dla tych, którzy zapiszą się do szkoły w dniach 7.01-7.02.2021.
Ostatnie wolne miejsca w TEB Edukacji. Zapisz się do 30 września i odbierz zniżkę do 25% w czesnym na drugim semestrze nauki na wybranych kierunkach.
TEB Edukacja przygotowała ciekawą propozycję dla kandydatów. Wybierając kierunek technik masażysta z elementami fizjoterapii i zapisując się do 10 września otrzymasz czytnik e-booków.
Do 19 marca trwa promocja w TEB Edukacji. Zapisz się i odbierz 10% zniżki na czesne w drugim semestrze nauki na wybranych kierunkach.
Są jeszcze wolne miejsca w TEB Edukacji. Sprawdź kierunki, na wielu z nich nauka jest bezpłatna.
Trwa promocja w TEB Edukacja. Zapisując się do 15 września możesz zaoszczędzić nawet 300zł.
W TEB Edukacji możesz zdobyć tytuł technika informatyka w 1,5 roku.
Zapisz się do 31 sierpnia na kierunek Technik masażysta z elementami fizjoterapii prowadzony w TEB Edukacji i odbierz czytnik e-booków po rozpoczęciu nauki.
TEB Edukacja przygotowała dla tegorocznych maturzystów akcję promocyjną. Zapisując się do 15 lipca odbierzesz powerbank.
TEB Edukacja przygotowała promocję dla kandydatów. Zapisując się do 31 maja możesz zyskać do 450 zł.
W TEB Edukacji nadal trwa promocja dla kandydatów. Zapisując się do 30 kwietnia na wybrany kierunek płatny z oferty szkół policealnych i medycznych, otrzymasz do 25% zniżki w czesnym w drugim semestrze nauki! Liczba miejsc ograniczona.
TEB Edukacja rozpoczyna nowy nabór na kierunek technik farmaceutyczny.
Trwa promocja w TEB Edukacji. Zapisując się do 21 marca na wybrany kierunek płatny z oferty szkół policealnych i medycznych otrzymasz do 25% zniżki w czesnym w drugim semestrze nauki. Liczba miejsc jest ograniczona.
Trwa nabór w TEB Edukacji. Nie czekaj, sprawdź kierunki, nauka na wielu z nich jest bezpłatna.
Rozpoczęła się zimowa rekrutacja w TEB Edukacji. Sprawdź jakie kierunki są dostępne.
Z końcem czerwca 2018 roku TEB Edukacja sp. z o.o. i Nesperta sp. z o.o. (właściciel marki Semilac) podpisały umowę o współpracy w zakresie wprowadzenia do oferty edukacyjnej TEB Edukacja rocznego kursu Stylizacja Paznokci z certyfikatem Semilac.
W konkursie nagrodą główną jest bezpłatna nauka na kierunku Wizaż i stylizacja w TEB Edukacji. Jurorką jest youtuberka Marta Parciak - Zmalowana. Pozostałe nagrody to kosmetyki marki Farmona.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności