Edukacja - informacje

tag
Terminy ferii:  ferie 2023, ferie 2024
Collegium Medyczne Medica przygotowało limitowaną czasowo ofertę dla kandydatów - 25% zniżki w czesnym. Promocja trwa do 22 maja.
Collegium Medyczne Medica prowadzi nabór na semestr lutowy 2022.
Bezpłatna Szkoła Policealna Medica prowadzi nabór na rok szkolny 2021/2022.
Collegium Medyczne Medica prowadzi nabór na nowy rok.
Collegium Medyczne Medica prowadzi nabór zimowy. Zajęcia ruszają już w lutym.
Collegium Medyczne Medica przygotowała dla kandydatów zapisujących się na semestr luty 2021 25% zniżki w czesnym przez pierwszy semestr nauki. Promocja trwa do 20 grudnia lub do wyczerpania limitu miejsc.
Od roku szkolnego 2020/2021 w Collegium Medycznym Medica możesz zdobyć zawód technika weterynarii.
Ruszył zimowy nabór w Collegium Medycznym Medica. Zapisując się do 5 grudnia możesz zaoszczędzić nawet 1500zł w ciągu cyklu kształcenia.
Collegium Medyczne Medica prowadzi nabór do szkół policealnych i medycznych.
Collegium Medyczne Medica w Szczecinie prowadzi rekrutację letnią na kierunki medyczne oraz kursy zawodowe.
Collegium Medyczne Medica w Szczecinie prowadzi rekrutację letnią.
Trwa zimowa rekrutacja w Collegium Medycznym Medica w Szczecinie.
Trwa nabór zimowy do szkół policealnych i medycznych Medica.
W Medice możesz ukończyć liceum i zdać maturę, nie zaniedbując przy tym swoich codziennych obowiązków. Aby zapewnić jak największą wygodę wszystkim uczniom, zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Liceum medyczne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić sobie lepszą przyszłość i cenią konkretne i skuteczne działania.
W Collegium Medycznym Medica w Szczecinie trwa letnia rekrutacja. Już teraz możesz zarezerwować miejsce na wybranym przez siebie kierunku.
Collegium Medyczne Medica prowadzi rekrutację zimową. Już teraz, nie wychodząc z domu możesz zarezerwować miejsce na wybranym przez siebie kierunku.
Collegium Medyczne Medica nadal prowadzi rekrutację. Zapisy kończą się 31 października.
Collegium Medyczne Medica zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 26 i 27 sierpnia w siedzibie szkoły przy ul. Dworcowej 20A w Szczecinie. Początek o godzinie 11:00.
Nadal możesz skorzystać z promocji przygotowanej przez Collegium Medyczne Medica - 25% zniżki w czesnym przy zapisie do 30 czerwca 2017 roku
W Collegium Medycznym Medica w Szczecinie rozpoczęła się rekrutacja letnia. Zapisz się i rozpocznij naukę we wrześniu 2017.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności