aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Edukacja

tag
Terminy ferii:  ferie 2025, ferie 2026
Zajęcia będą prowadzone w formie stacjonarnej i adresowane są do uczniów klas trzecich i czwartych szkół ponadpodstawowych. Tematyka warsztatów obejmuje m.in.: dziennikarstwo, komunikację, media społecznościowe i bezpieczeństwo w sieci.
Collegium Civitas organizuje warsztaty dla uczniów szkół średnich Collegium Wiedzy. Celem projektu jest wspieranie nauczycieli i rodziców w pracy z nastolatkami a także zapewnienie młodzieży możliwości zdobycia dodatkowych umiejętności oraz wiedzy.
Collegium Civitas zaprasza na Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 24-28 września w siedzibie uczelni w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1 w Warszawie.
Fundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas zapraszają uczniów i uczennice szkół średnich do wzięcia udziału w bezpłatnych dwudniowych warsztatach z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej. Zapisy przyjmowane są do 1 sierpnia lub do wyczerpania miejsc.
Jak powinna funkcjonować placówka oświatowa w dobie zagrożenia atakami terrorystycznymi? W jaki sposób chronić młodzież przed destrukcyjnym wpływem sekt i radyklanych ugrupowań? Jak motywować i wspierać nauczycieli? Aktualne wyzwania, szanse i zagrożenia dotyczące współczesnej edukacji będą prezentowane w ramach otwartej konferencji dla pracowników placówek oświatowych organizowanej przez Collegium Civitas w dniu 22 marca w Pałacu Kultury. Wstęp wolny.
Collegium Civitas organizuje bezpłatne cotygodniowe wykłady dla uczniów szkół średnich. Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie uczelni w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1 w Warszawie.
Już 28 lutego w Collegium Civitas gimnazjaliści z województwa mazowieckiego rozwiążą test etapu ponadszkolnego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. To już IX edycja Konkursu organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Projekt ma na celu rozwój analitycznych i badawczych umiejętności uczniów w zakresie problematyki społecznej i rynkowej. Collegium Civitas jest partnerem Konkursu.
Już 26 maja 2011 r. odbędzie się panel z udziałem absolwentów Collegium Civitas organizowany w ramach Dnia Otwartego uczelni. Gośćmi spotkania będą: zwycięzca polskiej edycji programu „Dragons’den – Jak zostać milionerem”, Media Planner Buyer z Domu Mediowego MEC oraz redaktor TVP INFO.
Wszystkich zainteresowanych studiami na uczelni zapraszamy 21 lipca 2007 (sobota) o godzinie 11.00 do Collegium Civitas
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności