Znajdź nas na

BawiMisie, 8, 15, 22, 29.10, godz. 10.00-11.00. Szklarnia / bilet: dziecko – 5zł, opiekun – wstęp wolny
ArteLandia to kolorowa i wypełniona wspaniałymi dźwiękami kraina. Organizatorzy zapraszają do niej wszystkie dzieci wraz z opiekunami.

Ruszyły kolejne edycje projektów: Lokomotywy i Stacje Kultury. Fundacja zaprasza też do uczestnictwa w nowych inicjatywach – portal I LUB YOU, Tworzywo Żywe i projekt Flow: Time management.

Akademia Filmowa Multikino to całoroczny program edukacji filmowej dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Na najniższych poziomach nauczania stanowi idealną alternatywę dla zintegrowanych aktywności humanistycznych. Na wyższych szczeblach pozwala uzupełnić informacje zdobyte na lekcjach języka polskiego, wiedzy i kulturze i zajęciach wychowawczych.

Od września w Warsztatach Kultury startuje Magiczna Latarnia – klub filmowy dla dzieci, gdzie można będzie uczestniczyć w regularnych, całkowicie bezpłatnych seansach filmowych. Podczas seansów dzieci będą mogły zobaczyć niezwykłe filmy, które poruszą ich wyobraźnię. Każdy pokaz poprzedzony będzie zabawnym i pouczającym przedstawieniem, które dodatkowo przygotowuje młodych kinomanów do odbioru.

Zapraszamy do udziału w programie edukacyjnym Lekcje sztuki dla małych i dużych adresowanym do dzieci, młodzieży i dorosłych. Większość zajęć skierowana jest do grup zorganizowanych (klasy szkolne, koła zainteresowań etc) ale w programie są także zajęcia indywidualne. Celem proponowanych zajęć jest rozwijanie twórczego myślenia i wyobraźni, zapoznanie z zagadnieniami dotyczącymi sztuk wizualnych, historii sztuki, znaczeniem koloru w sztuce oraz sztuką miejską.

Elementarz tradycji to zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym dotyczące polskiej kultury tradycyjnej. Podczas cyklu zajęć przedstawione zostaną zagadnienia związane przede wszystkim z tradycjami z regionu Lubelszczyzny.

Marzysz o zagranicznych studiach i międzynarodowej karierze? Chciałabyś/Chciałbyś dowiedzieć się jak można aplikować na studia I/II stopnia, studia doktoranckie, lub jak zrobić transfer studiów z polskiej uczelni na uczelnie zagraniczną, a przy tym otrzymać satysfakcjonujące wsparcie finansowe?