Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020
VI Festiwal Naukowy Skołowany Weekend odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej przy ul. Waryńskiego 1.
Jak powinna funkcjonować placówka oświatowa w dobie zagrożenia atakami terrorystycznymi? W jaki sposób chronić młodzież przed destrukcyjnym wpływem sekt i radyklanych ugrupowań? Jak motywować i wspierać nauczycieli? Aktualne wyzwania, szanse i zagrożenia dotyczące współczesnej edukacji będą prezentowane w ramach otwartej konferencji dla pracowników placówek oświatowych organizowanej przez Collegium Civitas w dniu 22 marca w Pałacu Kultury. Wstęp wolny.
Już w najbliższą niedzielę – 4. marca w salonie iSpot Apple Premium Reseller w warszawskiej Arkadii, odbędą się bezpłatne warsztaty programowania. Dla dzieci zaplanowano zadania z kodowania w aplikacji OSMO, dla młodzieży – w aplikacji Swift Playground.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time zaprasza na kursy językowe dla dzieci. Kursy standardowo rozpoczynają się na przełomie września i października i trwają do końca czerwca, a w wakacje szkoła proponuje młodym kursantom półkolonie językowo-przygodowe.
Warsztaty odbędą się 17 lutego w Klubie Akademii Sztuki Wojennej przy ul. Czerwonych Beretów 56 w Warszawie. Początek o godzinie 14:00.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time organizuje zimowe półkolonie językowe dla dzieci, które odbędą się w dniach 15-19 stycznia 2018 roku.
W weekend 18-19 listopada Galeria Północna zaprasza najmłodszych na spotkanie z Benem Tennysonem, bohaterem popularnej kreskówki Ben 10 i jego przyjaciółmi. Walcz z kosmitami, zbierz własną drużynę super bohaterów i zdobywaj punkty mocy w gwiezdnym quizie. Na uczestników misji w Galerii Północnej czekają wyjątkowe nagrody - koszulki z serialu Ben 10 z własnym zdjęciem!
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na Ferie językowe. Są to dwa turnusy zabawy połączonej z nauką języków.
Centrum Języków Obcych Archibald zaprasza podczas ferii zimowych młodzież z podstawówki (od 5 klasy), gimnazjalistów i uczniów szkół średnich na tygodniowy intensywny, konwersacyjny kurs języka angielskiego.
Efektowna, komfortowa bielizna dzienna i nocna w szerokiej gamie rozmiarów oraz modne dodatki i akcesoria. Od piątku, 6 października mieszkanki Białołęki i okolic mogą korzystać z oferty pierwszego salonu polskiej marki bieliźnianej Sawren, zlokalizowanego w Galerii Północnej.
Politechnika Warszawska organizuje kursy programowania dla uczniów warszawskich gimnazjów i liceów oraz dla uczniów siódmych klas szkoły podstawowej. Celem zajęć jest nauka programowania w językach C++ i Java.
Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej oraz stowarzyszenie Klatrat organizują dziewiątą edycję Szkoły Młodego Chemika - projektu adresowanego do młodzieży.
23.09 10:00-19:00 Dom Towarowy Bracia Jabłowscy S.A. ul. Bracka 25 Warszawa
Instytut Austriacki w Warszawie organizuje kurs Pierwszaki, który rozpocznie się 16 września 2017 roku. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci potrafiących czytać i pisać.
The Palms stworzyła autorski program nauki dla dziecie Akiki's Playhouse. Metoda motywuje dzieci do nauki języka i sprawia dużo radości i przyjemności.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time zaprasza chętnych gimnazjalistów do udziału w kursie przygotowującym do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Centrum Języków Obcych Archibald przygotowało specjalny wakacyjny kurs konwersacyjny dla młodzieży Teen Talk. Przy zapisie do 30 czerwca 50% zniżki.
Zawody SUMO Robotów Lego dla dzieci odbędą się 21 maja na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75. Początek o godzinie 9:00.
Warsztaty z okazji Dnia Dziecka w Akademii Biznesu MDDP odbędą się 3 oraz 7 czerwca w siedzibie uczelni przy al. Jana Pawła II 25 w Warszawie. Z kolei 10 czerwca odbędą się warsztaty z okazji Dnia Taty.
Uniwersytet SWPS w Warszawie zaprasza uczniów szkół średnich na Dzień z kulturą współczesną, który odbędzie się 24 kwietnia w siedzibie uczelni przy ul. Chodakowskiej 19/31. Wstęp wolny po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura sport
Polityka Prywatności