Terminy:  ferie 2021, ferie 2022

10 stypendiów dla młodych sportowców w ramach akcji „W swoim żywiole”

W swoim żywiole plakat
Dział: edukacja

Do 15 listopada br. trwają zgłoszenia do programu dla młodych sportowców „W swoim żywiole”, którego inicjatorem jest firma Aquaphor. Do wygrania jest 10 stypendiów w wysokości 10 000 zł każde. Akcji patronują Aleksander Doba i Otylia Jędrzejczak.

Do programu „W swoim żywiole” mogą zgłosić się młodzi sportowcy, którzy szukają wsparcia i pomocy w rozwijaniu swojego talentu. Warunkiem udziału w konkursie jest wysłanie formularza, w którym uczestnik opisze swoją sportową pasję. O zwycięstwie w pierwszym etapie konkursu zdecyduje głosowanie internautów na stronie programu, z którego wybranych zostanie 20 najlepiej ocenianych uczestników. W kolejnym etapie laureatów wyłoni kapituła konkursu. Na czele jury zasiądą ambasadorowie akcji: Otylia Jędrzejczak – światowej sławy pływaczka i mistrzyni olimpijska oraz Aleksander Doba – znany polski podróżnik, który trzykrotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki. Kapituła przyzna 10 stypendiów w wysokości 10 000 złotych każde.

Chcemy mieć wpływ na rozwój i wsparcie młodych talentów sportowych w Polsce. Jako, że kojarzymy się bezpośrednio z wodą, chcemy przyciągnąć do siebie w szczególności pasjonatów sportów wodnych, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci również na innych młodych ludzi, którzy chcieliby rozwijać swój talent sportowy, ale nie mają do tego warunków finansowych. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą – zgłoś się do naszego programu – mówi Marzena Lewandowska , dyrektor marketingu w Aquaphor Poland Sp. z o.o.

W konkursie może wziąć udział każdy młody sportowiec, który ukończył 13 rok życia. Zgłoszenia talentu można dokonać do 15 listopada poprzez stronę https://www.wswoimzywiole.edu.pl/zglos-talent
Organizatorzy zachęcają również wszystkich internautów do włączenia się w głosowanie https://www.wswoimzywiole.edu.pl/zaglosuj


data ostatniej modyfikacji: 2020-10-15 10:16:22
Komentarze
Polityka Prywatności