Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020
Collegium Medyczne Medica w Szczecinie prowadzi rekrutację letnią na kierunki medyczne oraz kursy zawodowe.
Collegium Medyczne Medica w Szczecinie prowadzi rekrutację letnią.
Spotkanie odbędzie się 8 marca w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 128. Początek o godzinie 10:00.
Trwa zimowa rekrutacja w Collegium Medycznym Medica w Szczecinie.
W Medice możesz ukończyć liceum i zdać maturę, nie zaniedbując przy tym swoich codziennych obowiązków. Aby zapewnić jak największą wygodę wszystkim uczniom, zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Liceum medyczne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić sobie lepszą przyszłość i cenią konkretne i skuteczne działania.
Akademia Morska w Szczecinie po raz kolejny bierze udział w organizowanym w regionie Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki. Na uczniów ze Szczecina i okolic czekają m.in.: symulacje nawigacyjno-manewrowe w Centrum Inżynierii Ruchu Morskiego, Europejskim Centrum Szkoleń LNG, w symulatorze ARPA i innych, procesy zachodzące w siłowniach okrętowych - w Laboratorium oraz Symulatorze Siłowni Okrętowych, laboratoria wirtualnej rzeczywistości oraz druku 3D. Przed zwiedzającymi organizatorzy otworzą także pokład Nawigatora XXI!
W Collegium Medycznym Medica w Szczecinie trwa letnia rekrutacja. Już teraz możesz zarezerwować miejsce na wybranym przez siebie kierunku.
Collegium Medyczne Medica prowadzi rekrutację zimową. Już teraz, nie wychodząc z domu możesz zarezerwować miejsce na wybranym przez siebie kierunku.
5 grudnia 2017 r. (wtorek) przedstawiciele Działu Promocji i Informacji Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie wezmą udział w czwartej edycji targów edukacyjnych Edu Day.
Collegium Medyczne Medica nadal prowadzi rekrutację. Zapisy kończą się 31 października.
Collegium Medyczne Medica zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 26 i 27 sierpnia w siedzibie szkoły przy ul. Dworcowej 20A w Szczecinie. Początek o godzinie 11:00.
Nadal możesz skorzystać z promocji przygotowanej przez Collegium Medyczne Medica - 25% zniżki w czesnym przy zapisie do 30 czerwca 2017 roku
W Collegium Medycznym Medica w Szczecinie rozpoczęła się rekrutacja letnia. Zapisz się i rozpocznij naukę we wrześniu 2017.
Trwa rekrutacja zimowa w Collegium Medycznym Medica. Nadal możesz zapisać się na wybrany przez siebie kierunek.
Collegium Medyczne Medica uruchomiło zimową rekrutację. Już teraz możesz zapisać się na wybrany przez siebie kierunek.
Collegium Medyczne Medica może pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością państwowych egzaminów zawodowych.
Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego prowadzi nabór na kolejną edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz po raz pierwszy rekrutuje gimnazjalistów do Akademii Młodego Ekonomisty.
Marzysz o zagranicznych studiach i międzynarodowej karierze? Chciałabyś/Chciałbyś dowiedzieć się jak można aplikować na studia I/II stopnia, studia doktoranckie, lub jak zrobić transfer studiów z polskiej uczelni na uczelnie zagraniczną, a przy tym otrzymać satysfakcjonujące wsparcie finansowe?
114 uczestników z 44 szkół z całej Polski starło się w finałach Ogólnopolskiego konkursu „Młodzież na morzu” organizowanego przez Ligę Morską i Rzeczną oraz Wyższą Szkołę Bankową w Szczecinie. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 1986 – od tego czasu na stałe wpisał się on w harmonogram imprez związanych z morzem i ludźmi morza.
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie zaprasza dzieci na półkolonie. Organizatorzy zapewniają opiekę aż do 20:00.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSPiA
miniatura
miniatura
Polityka Prywatności