Edukacja - artykuły

Terminy:  ferie 2021, ferie 2022
Jeśli jesteś uczniem liceum, technikum lub szkoły branżowej, mieszkasz na Śląsku i chcesz się rozwijać zapisz się na kursy wakacyjne z certyfikatem, organizowane przez Górnośląską Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości.
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie organizuje bezpłatny kurs tworzenia gier, który adresowany jest do uczniów szkół średnich z województwa śląskiego.
Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Województwo Śląskie zapraszają młodzież województwa śląskiego do udziału w rekrutacji do kolejnej edycji projektu Szczytu Młodzieży Regionalnego Trójkąta Weimarskiego! Rekrutacja trwa do 22 lipca 2019.
Pomysł na zbliżające się ferie zimowe? Czas kreatywnie wykorzystany? Wydział Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oferuje intensywny kurs projektowania mody oraz intensywny kurs nauki rysunku.
Wyższa Szkoła Bankowa zaplanowała do wyboru trzy warsztaty: „Matura bez stresu” (04.02.2019), „Sztuka wystąpień publicznych według znanego dziennikarza” (05.02.2019) oraz „Wielki brat patrzy” (07.02.2019).
Akademia WSB zachęca uczniów szkół średnich ze Śląska do udziału w IV Turnieju Debat Oksfordzkich.
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach zaprasza uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych na Dzień Młodego Anglisty, który odbędzie się 15 maja w siedzibie uczelni przy ul. Bankowej 8.
Dni Indii i Bangladeszu organizowane przez Wydział Filologiczny w Sosnowcu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędą się 18 kwietnia w godzinach 9:00-14:00.
Wydarzenie odbędzie się 28 marca o godzinie 12:00 w sali Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.
Italofonia odbędzie się 19 marca na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Początek o godzinie 10:00.
Regionalny Instytut Kultury w Katowicach w województwie śląskim od 2016 roku pełni rolę operatora Programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018”, realizując projekt operatorkultury.pl.W 2018 roku kolejny raz przeznacza 62 tysięcy złotych na realizację najciekawszych pomysłów edukacji kulturowej dzieci i młodzieży w regionie.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty organizowane przez uczelnię w ferie.
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zaprasza w dniach 13-16 listopada na bezpłatne spotkania organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
W roku akademickim 2017/2018 spotkania będą się odbywać we wtorki w auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
W tym roku akademickim, Uniwersytet ruszy pełną parą już we wrześniu. Na terenie czterech wydziałów Uniwersytetu Śląskiego zorganizowany zostanie cykl zajęć i wykładów popularyzujących naukę wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W organizację wydarzenia zaangażowali się naukowcy z Pracowni Dydaktyki Fizyki Uniwersytetu Śląskiego, członkowie grupy Unibot, Uniwersyteckiego Towarzystwa Naukowego oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza do udziału w dwóch konkursach językowych: zDolny Ślązaczek oraz zDolny Ślązak Gimnazjalista.
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach zaprasza na Wakacje z Planszówką, które odbędą się 20 lipca w siedzibie uczelni przy Placu Piłsudskiego 9. Wydarzenie adresowane jest do osób od 14 roku życia.
Występowanie publiczne stanowi dla ciebie problem? Paraliżuje Cię strach, czy może po prostu nie potrafisz przyciągnąć uwagi odbiorców? Z pomocą nadciąga Modern Talking, projekt społeczny czwórki licealistów z Katowic realizowany w ramach praktycznej olimpiady " Zwolnieni z Teorii"!
W przyszłym tygodniu w całej Polsce obchodzić będziemy XIV Tydzień Bibliotek. Z tej okazji Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza najmłodszych czytelników do świata księżniczek, rycerzy i smoków – w czasie dwóch spotkań (9 i 10 maja) na dzieci poza wspólnym czytaniem, czekają konkursy, zabawy plastyczne i inne atrakcje.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności