Edukacja - artykuły

tag
Organizatorzy zapraszają wszystkie Szkoły Partnerskie Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (i nie tylko) do udziału w Turnieju o Puchar Rektora UMCS, organizowanym w ramach Drzwi Otwartych UMCS 2017.
Ferie z animacją organizowane przez Akademickie Centrum Kultury Chatka Żaka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz dr Joannę Polak odbędą się w dniach 16-20 stycznia w godzinach 9:00-14:00 w siedzibie ACK przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie.
Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej? Lubisz pisać? Chcesz opowiedzieć coś wyjątkowego? Jeśli tak, weź udział w konkursie Opowiedzieć świat, który organizuje Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2017 roku.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zachęca do udziału w kolejnej edycji Konkursu Językowego The Faces of America. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zgłoszenia przyjmowane są do 5 lutego 2017 roku.
Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział Lublin oraz Instytutem Historii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej organizuje dziewiątą edycję konkursu „Rodzinna historia”. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 marca 2016 roku.
Już po raz drugi Biuro Promocji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej wraz z Centrum Nauczania i Certyfikacj Języków Obcych organizuje konkurs językowy "The Faces of America" skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zeszłoroczna edycja okazała się dużym sukcesem. W konkursie wzięło udział 36 zespołów z 4 województw. W finalnie najlepsza okazała się drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach.
Święto Pszczół odbędzie się 2 sierpnia 2015 roku w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.
Uniwersytet Dziecięcy UMCS oraz Biuro Turystyczne „Stanpol” z Łęcznej organizują półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Zajęcia będą się odbywały w godz. 7.00-16.00 w Akademickim Centrum Kultury Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej „Chatka Żaka” (ul. Radziszewskiego 16, Lublin).
Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej? Masz ciekawy pomysł na prezentację dowolnego zjawiska fizycznego, chemicznego lub biologicznego? Weź udział w konkursie organizowanym przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Termin zgłoszeń mija 20 sierpnia 2015 roku.
UMCS zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach obchodów Jubileuszu 50-lecia Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Termin nadsyłania prac mija 15 października.
Akademickie Centrum Kultury „Chatka Żaka” Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej we współpracy Joanną Polak zaprasza na warsztaty animacji filmowej. Ferie z animacją” to zajęcia artystyczne, ukierunkowane na rozwój kreatywności. Termin zajęć: 2 – 6 lutego 2015 r. w godzinach: 9.00 - 14.00, 14.00 -17.00
Kanał RSS dla tej listy

Szkoły policealneNauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
EF_Education_First_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
kursy_boks_2016.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Natalia Ślizowska
miniatura
miniatura