Edukacja - artykuły

Terminy: ferie 2019   ferie 2020

Kursy dla dzieci w Just Time

Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time zaprasza na kursy językowe dla dzieci. Kursy standardowo rozpoczynają się na przełomie września i października i trwają do końca czerwca, a w wakacje szkoła proponuje młodym kursantom półkolonie językowo-przygodowe.

Zajęcia prowadzone są przez polskiego lektora na zmianę z Native Speakerem. Formuła zajęć z polskimi i obcojęzycznymi lektorami daje dzieciom większą swobodę w komunikacji, zwiększa motywację do pracy nad językiem.

Świetnym uzupełnieniem lekcji języka angielskiego jest odniesienie się do osobistych przedmiotów - "Show and Tell". Uczniowie co tydzień przynoszą własne rzeczy, które opisują i prezentują podczas lekcji. Ten punkt programu jest wyśmienitą motywacją do tego aby dzieci same chciały wzbogacać swoje słownictwo. W tym roku dzieci będą tworzyć też własne portfolio i zdobywać dyplomy za nabyte osiągnięcia językowe w każdym miesiącu nauki.

Dzieci w klasie szóstej mogą przystępować do egzaminu KET lub PET z formułą dla szkół podstawowych. Szkoła "Just Time" współpracuje z British Council (brytyjska agencja ds. współpracy kulturalnej oraz oświatowej, z nastawieniem na naukę języka angielskiego) poprzez udział w programie Addvantage. Just Time zachęca wszystkich uczniów do podjęcia wyzwania i zdobycia certyfikatu sprawdzającego wiedzę z języka angielskiego na egzaminie państwowym YLE.

Więcej informacji o kursach dla dzieci na stronie szkoły.

data ostatniej modyfikacji: 2018-02-28 11:08:45
Komentarze

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni - 4
miniatura Gala absolwenta 2016 - 06
Polityka Prywatności