Edukacja - artykuły

tag
Instytut Polonistyki i Logopedii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie recytatorskim, który odbędzie się 16 lutego o godzinie 10:00 w Instytucie Polonistyki i Logopedii UWM, przy ul. Kurta Obitza 1, w budynku Centrum Humanistycznego, w Auli Teatralnej.
Czwartki z Humanistyką to cykl spotkań edukacyjnych przygotowanych przez Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego. Kolejne z nich odbędzie się 15 grudnia 2016 r. o godz. 9.45.
Konkurs organizowany przez Instytut Polonistyki i Logopedii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego adresowany jest do uczniów gimnazjów, liceów oraz techników. Wybór tematu i formy utworu poetyckiego należy do uczestników. Termin nadsyłania utworów pocztą tradycyjną upływa 31 stycznia 2017 r. Liczy się data stempla pocztowego.
To już trzecia edycja Czwartków z Humanistyką, które przygotował Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Jest to cykl spotkań edukacyjnych. Składają się na nie interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zachęca do udziału w konkursie Nie. Bezpieczna Budowa. Znajdź niebezpieczną sytuację, sfotografuj i zaproponuj prawidłowe rozwiązanie w wybranej kategorii. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Termin nadsyłania prac: 10.10.2016, ogłoszenie wyników: 20.10.2016.
Kanał RSS dla tej listy

Szkoły policealneNauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
EF_Education_First_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
kursy_boks_2016.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Natalia Ślizowska
miniatura
miniatura