Edukacja - artykuły

Spotkanie z cyklu Czwartki z Humanistyką

Czwartki z Humanistyką

Startuje kolejna edycja Czwartków z Humanistyką, organizowana przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Pierwsze spotkanie czwartej edycji odbędzie się 26 października o godzinie 9:45.

Czwartki z Humanistyką to interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży gimnazjów i liceów. Organizatorzy chcą w ten sposób wspierać młodzież szkolną w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Ofertę przygotowano tak, aby była ona atrakcyjna dla uczniów. Zaprezentują ją pracownicy Wydziału Humanistycznego, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i są pasjonatami. Oferowane wykłady i/lub warsztaty realizowane będą przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie dydaktycznej Wydziału Humanistycznego.

Zainteresowanych nauczycieli organizatorzy proszą o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).

W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-06 11:29:42
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
EF_Education_First_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Uniwersytet___l__ski_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura