Edukacja - artykuły

WSB zaprasza na Akademię Młodego Przedsiębiorcy

WSB zaprasza na Akademię Młodego Przedsiębiorcy

Wykład dr inż. Macieja Rostańskiego p.t. "My w Sieci. Kłopoty w raju" odbędzie się w ramach Akademii Młodego Przedsiębiorcy. Spotkanie zaplanowane jest na 22 lutego w IV Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Częstochowie o godz. 11.00.

est rozwój kultury przedsiębiorczości na terenie miasta CzęstCelem Akademii Młodego Przedsiębiorcy jochowy poprzez przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości młodzieży w wieku 14-18 lat, umożliwienie rozwoju potencjału twórczego i intelektualnego, rozbudzenie aktywności poznawczej wśród młodzieży.

Zajęcia w ramach AMP prowadzone są z wykorzystaniem nowatorskich narzędzi przekazywania wiedzy. Ich zadaniem nie jest zastępowanie czy wyręczanie systemu edukacji szkolnej, lecz wspieranie go poprzez dobór innowacyjnych metod i realny kontakt z praktykami, w tym ludźmi ze świata biznesu.

Podstawową formą zajęć w "Akademii Młodego Przedsiębiorcy" są interaktywne wykłady z zakresu przedsiębiorczości. Wszystkie zagadnienia poruszane na wykładach prezentowane są w sposób przystępny i atrakcyjny dla młodzieży.

W ramach projektu w okresie listopad 2016 - czerwiec 2016 planuje się 8 comiesięcznych spotkań z prelegentami: przedsiębiorcami, nauczycielami akademickimi, przedstawicielami świata biznesu.

Więcej informacji i zapisy na stronie uczelni.


data ostatniej modyfikacji: 2017-02-14 14:42:58
Komentarze

Szkoły policealneNauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
kursy_boks_2016.jpg
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 04